O NAS

O NAS

Ostoja Biały Wilk

Masz wilczy apetyt na przygodę, nietuzinkowy wyjazd czy imprezę?


Grupę specjalistów, których łączy artystyczny duch i nieposkromiona energia oraz pasja do sztuki, gier fabularnych a przede wszystkich przygody jest w pełni gotowa na organizację niezapomnianych wyjazdów oraz imprez :


Oferujemy Obozy, Zimowiska, Zielone szkoły, z udziałem zwierząt, o nietypowych tematach, które przenoszą uczestników w świat fantazji, sztuki i przygody. W zależności od charakteru obozu uczestnicy mają możliwość poznać rozmaite techniki: malarskie, ceramiczne, modelarskie, komiksu, RPG, tworzenia gier fabularnych, filmowe oraz inne. Mogą ćwiczyć twórcze myślenie, pomysłowość, improwizację oraz współdziałanie. Zasmakować przygody. Pokonywać tory przeszkód. Malować, rysować czy lepić. Rozwiązywać tajemnice. Grać w gry RPG.  Jeździć psim zaprzęgiem, czy konno. Brać udział w rozgrywkach sportowych... Proponujemy także wyjazdy z Wytwórnią Filmową DwieLeweRęce, podczas których uczestnicy tworzą filmy od podstaw. Piszą scenariusz, opracowują scenografię, odgrywają role i udają się w przygodę filmową.

Ponadto wyjazdom towarzyszą psy oraz koniki, których towarzystwo umila pobyt.

Gwarantowany wysoki poziom merytoryczny zajęć:

 •  Zajęcia przygotowane i prowadzone są przez mgr sztuki, artystę - plastyka Irinę Argientową, posiadającą ogromne doświadczenie w zakresie nauczania; organizatorkę licznych kursów kreatywności, warsztatów plastycznych, plenerów dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli. Autorkę i kierownika Wyspy Twórczej Edukacji Passa – www.passa.edu.pl

 • Nasi wychowawcy to kompetentni nauczyciele i animatorzy posiadający odpowiednie kwalifikacje. Organizują oni i prowadzą gry i zabawy oraz sprawują dodatkową opiekę nad dziećmi.

Wygodny i spokojny wypoczynek:

 • Przygotowywane na miejscu i dostosowane do potrzeb uczestników smaczne posiłki.

 • Poza kadrą opiekunów nad Ostoją przez cały czas czuwa jej gospodarz.

 • Wszystkie wyjazdy są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, a budynek posiada wymagane dokumenty.

Indywidualne podejście do każdego uczestnika:

  W ramach zajęć każde dziecko jest prowadzone indywidualnie, otrzymuje wskazówki i zadania dostosowane do jego własnego tempa i sposobu pracy.

W okresie wrzesień - czerwiec organizujemy także nietuzinkowe Wyjazdy zorganiozowane oraz Imprezy okolicznościowe ( Wesela, Kominie, etc.)Tworzymy wyjazdy oraz imprezy wedle Twoich wymagań nadając im niepowtarzalny charakter. Mamy wiele pomysłów, a także pozytywnej energii do działania.

Wyjątkowe położenie Ostoi:

 • Miejsce leżące w okolicy o pięknym i zróżnicowanym krajobrazie, całkowita cisza i spokój, pogranicze Kaszub i Kociewia nad rzeką Wierzycą w Borach Tucholskich.

 • Idealnie komponujący się w okoliczny pejzaż dom leżący na dużej posesji, który idealnie nadaje się na osobliwy wyjazd czy imprezę

Atrakcje dla młodszych i starszych:

 • Na posesji znajduje się: drewniana twierdza, tipi, strzelnica łucznicza, miejsce pod ognisko, wiata, trampolina, stajnia z mieszkańcami
 • Warsztaty artystyczne - Wspólna zabawa przy twórczości.

 • Nocleg w Tipi, przejażdżki konne, kuligi zimowe, grzybobranie

 • Indywidualne scenariusze tematyczne

   

  Aktualne programy oraz szczegóły znajdziesz w oddzielnych zakładkach w Ofercie.